ProfKiP SKV-120/140 - ko'p diapazonli raqamli kilovoltmetr
Artikul: P-0913738 Sotuvda mavjud- To'lov: Naqd, Pul o'tkazish, Onlayn to'lov
- Yetkazib berish: Kuryer xizmati, Pochta orqali yetkazib berish, O'zi olib ketish
- ProfKiP SKV-120/140 (sinf t. 0,25) - nisbiy xatolik ± 0,25%;
- ProfKiP SKV-120/140 (sinf t. 0,5) - nisbiy xatolik ± 0,5%;
- ProfKiP SKV-120/140 (sinf t. 1,0) - nisbiy xatolik ± 1,0%.
ProfKiP SKV-120/140 ko'p diapazonli raqamli kilovoltmetrning xususiyatlari:
Doimiy kuchlanishni o'lchash diapazoni: 2.000 kV ... 26.000 kV va 26.01 kV ... 140.00 kV;
Bitta ajratgichda ikkita o'lchov chegarasi;
Nisbiy xatolik: diapazonning har bir nuqtasida 0,25% / 0,5% / 1,0% (modifikatsiyaga qarab);